Youtube  Agim doci

  HD
  28:21
  автор | дата 08.01.2019
  • 69976
  • 404
  • 76
  Проголосовало пользователей: 480
  Në këtë puntatë të emisionit “Provokacija” ishte i ftuar edhe Mjeshtri i Madh, Agim Doçi. Ai erdhi sëbashku me një pasaportë të kohës së Zogut, por bëri edhe një pershkrim të situarës në Shqipëri. “Përpjekjet kanë qenë kolosale në Shqipëri për ta bërë Shqipërinë kështu siç e kemi bërë. Jemi rast i veçantë në glob dhe më duket se ajo që e udhëheq frymën e politikës shqiptare është sentenca e Qershorit në vitin 1976 ku numri dy i Byrosë Politikë, Hysni Kapo i tha shokut Enver t;i ndërrojmë emrin nga kooperativa bujqësore, t’i bëjmë blegtorale. Komandanti hoqi syzet dhe tha shumë e mençur kjo Hysni po ta kisha thënë unë. Kështu që ça do të thotë e djathta, ça do të thotë e majta, ato livadhisin se kanë një komb që nuk është popull. Ne jemi ba milet dhe në një nga blasfemitë e mia them ku jeton një komb e nuk ka të dytë që ban sherr me veten, vehtes i nxjerr sytë. Pse ia nxjerrim sytë njëri-tjetrit”, theksoi Doçi. Megjithatë, Mustafa Nano nuk ngurroi ta ngacmonte ta pyeste se për kë voton Mjeshtri i Madh. Mustafa Nano: Për kë voton Agim Doçi? Apo është pyetje mistrece? Agim Doçi: Jo mor hiç. Absolutisht. Është pyetja më interesante që ke ba në jetë tane. Mas pesë minutash që votoj bëhem pishman. Në 2017-n publikisht e them, le ta dëgjojnë dhe teleshikuesit kam votuar për “Lëvizjen e Skraparllinjve të Inatosur”, LSI-në. Për pushtetin vendor do votoj në Shkodër sepse në 6 Nëntor 2018 teatri Migjenit të Shkodrës, Këshilli Bashkiak i Voltana Ademit më shpallën Qytetar Nderi. Tërë jetën katunar unë, Qytetar Nderi”. Në fund e mbylli me një thirrje. “Të dashur teleshikues, ndiqeni formatin “Provokacija”  se kjo është për të provokuar në të mirë tonë, jo në të mirë tuj. Ju po patët telekomandë. Po doli Muç Nano dhe Agim doçi fshiheni telekomandën e na dëgjoni deri në fund se mund të përfitoni atë që nuk përfitoni nga të tjerë që kanë suport politik. S’kam qenë kurrë anëtar partie, megjithëse i kam gëzuar cilësitë për të qenë anëtar i Partisë së Punës. Nuk më pranonin se thonin jam kritizier. Unë kam qejf me hy në PS dhe me heq Edi dhe me u vu vetë, por s’më zgjedhin se ky ka kenë tifoz me PD-në”, përfundoi Agim Doçi./abcnews.al
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.05.2013
  Interview with Anjeza Shahini, Edmond Zhulali & Agim Doçi (Albania) (Eurovision 2004) I was covering the Eurovision Song Contest 2004 in Istanbul for the ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Shkrimtari i njohur, Agim Doçi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se protesta e opozitës dështoi, duke ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  http://top-channel.tv/programe/top-show/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.12.2013
  Një nga pyetjet më të rënda të periudhës së pasluftës padyshim ishte dhe është - ku është Ukshin Hoti? - Pyetje e cila të lë pa tekst, të shtyn të mendosh, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.08.2018
  GJERGJ FISHTA Kishin hyp nji rreze dilli, Ai Shën Pjetri e ai Shën Mhilli, E po flisnin për i hall t'vjetër, Ai Shën Mhill me njat Shën Pjetër Se Shqypnia u rrudh e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.06.2018
  Tema: Agim Doçi dhe Yllka Çausholli, historia e dashuriseqe nisi ne fakultet dhe u finalizua pas 39 vitesh. - Sot ne Pasdite ne Top Channel Agim Doci dhe Yllka ...
  • СКАЧАТЬ
  http://rtsh.al/ https://www.facebook.com/RadioTelevizioniShqiptarRTSH/ https://twitter.com/RTSHALBANIA Të drejtat mbrohen nga: OnAir.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.04.2018
  Web: http://zjarr.tv/ Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizion Instagram: https://www.instagram.com/zjarr.tv/ Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2016
  Tema: Burrë apo "burë"?! Te ftuar: Agim Doci, Oriola Kuҫi, Erjona Rusi, Xhani Shqerra.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Intervista në Syri Net i ftuar në studio Agim Doçi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  "Shih Programin" Agim Doci per krijimtarine e vitit 1990 "8 Tetor 2015" Pjesa e gjashte Nje program nga Enkel Demi regjia Xheni Demi http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.08.2016
  Ne koncertin e Lamtumires per nder te artistes Anita Bitri.... Kengetari Frederik Ndoci reciton poezin e te madhit Agim doci ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Poeti Agim Doçi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, beson se goditjet ndaj ministrit të Brendshëm, Fatmir ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  "Shih Programin" Agim Doci per Aurelen dhe Luan Zhegun "8 Tetor 2015" Pjesa e katert Nje program Enkel Demi regjia Xheni Demi http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.06.2018
  Tema: Agim Doçi dhe Yllka Çausholli, historia e dashuriseqe nisi ne fakultet dhe u finalizua pas 39 vitesh. - Sot ne Pasdite ne Top Channel Agim Doci dhe Yllka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2017
  Tema: Kënga himn "E duam lumturinë", protagonistët 29 vite më pas Te ftuar: Erisa Shoshi, Dorina Kraja, Agim Doçi, Pirro Çako, Xhuli Matka Kënga himn "E ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Poeti Agim Doçi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u shpreh se po dëmtohet imazhi i Shqipërisë me akuzat e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.05.2014
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Ne studio me Agim Doçi, Gent Dervishi, Alfons Zeneli. Oktapod eshte ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.04.2014
  Emisioni Forum nga Aulon Kalaja I Ftuar: Agim Doçi TV Planet, mars 2014.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.03.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Poeti Agim Doçi gjatë një takimi për të diskutuar mbi fatin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar, tha se kryeministri ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.11.2016
  Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.11.2016
  Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2016
  Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.03.2013
  Poeti i Kombit Agim Doçi ashtu si gjithmon ne krijimtarin e tij te bukur dhe kombetare vjen me nje teks titulluar "Iliria Ime" me kantautor Agim Poshka.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2015
  "PARALEL" Profil Agim Doci Nje Program nga Alda Bida Moderatore: Kozeta Kurti Regjia: Dritan Dalipi Gazetare: Katerina Kostrista http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Poeti i njohur Agim Doçi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se tre familje të mëdha po shkatërrojnë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  "Shih Programin" Agim Doçi per kengen e Parashqevi Simakut "8 Tetor 2015" Pjesa e pare Nje program nga Enkel Demi regjia Xheni Demi http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2013
  http://www.vizionplus.tv/ https://www.facebook.com/albanianpazar Show i perjavshem i humorit ne Vizion Plus. Nen drejtimin e Agron Llakaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Historiani Olsi Jazexhi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë e konsideroi sharlatan Faik Konicën, duke ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  "Shih Programin" Agim Doci per krijimtarine e vitit 1990 "8 Tetor 2015" Pjesa e peste Nje program nga Enkel Demi regjia Xheni Demi http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  "Shih Programin" Agim Doci per kengen e Leonora Jakupit "8 Tetor 2015" Pjesa e trete Nje program Enkel Demi regjia Xheni Demi http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи