Youtube  Bleta

  HD
  3:10
  автор | дата 18.11.2018
  • 1480
  • 9
  • 7
  Проголосовало пользователей: 16
  Тэги: #Bleta, #V8│
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.12.2016
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2018
  Produced by : DIEZ Music & Nurteel Music : Nurteel & Bini Nebihu Lyrics : Nurteel & Bleta Video : Master Films http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2018
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2009
  masat kunder varoas.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.07.2017
  Produced by - DIEZ Music Lyrics - Bimbimma Directed - Valon Aziri http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2017
  Produced by : DIEZ Music Lyrics - Bleta & Genc Video - Imagine Films http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2015
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2013
  https://www.facebook.com/bletariaa https://www.facebook.com/Presheva.jone.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.04.2017
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.09.2015
  Music: Lavdim Londra Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.06.2009
  bleta, hojet e natyrale te bletes, biene.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.09.2015
  Format Ne Gjuhen Shqipe - Shapes In Albanian Language Music: Lavdim Londra Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2018
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2017
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2016
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2018
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2018
  Vendosja e korrnizave per mjalte.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2016
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/?fref=ts text: Lavdim Londra.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2013
  Koshere me blete ne natyre dhe nxjerja e kosheres se bletes qe nga zgavra. Beehive in nature and The removal of the beehive from the rock hollow.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2017
  SUBSCRIBE MY CHANNEL FOR MORE ▻ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/shpetimhaj/ ▻ SNAPCHAT: shpetimhaj ▻ FACEBOOK: shpetimhaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.07.2015
  https://www.facebook.com/trainime/ Per me shume, www.trainime.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2018
  Bleta Maya | Maya the Bee in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | Perralla Shqip | Albanian ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.04.2016
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/?fref=ts.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.03.2018
  BLETA - Per TY Produced by : Bini Nebihu ( DIEZ Music ) Lyrics : ImperiAlb Video : ...askjack © All Rights Reserved Diez Music! Lyrics: Se kuptova asnjehere ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.10.2018
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2017
  Bleta.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2016
  Motra jem.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.03.2014
  Shtimi i katit te II-te pas dimrimit dhe zhvillimit te suksesshem.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2017
  Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.12.2014
  Bleta nga lisi pjesa e V.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2018
  Music:Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.12.2010
  trajtimi i bletes ne muajin dhjetor me thartine oxale ( perzierje e thartines me sirup sheqeri ku permbajtja e thartines eshte 3,5 %)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.06.2016
  Studio: Ledion Media - vocal: Lindita Ademi & Ledion Kamberi https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.05.2016
  Music: Lavdim Londra - Studio: Ledion Media https://www.facebook.com/LedionMedia/
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи