Youtube  Ilva tare

  HD
  35:59
  автор | дата 02.06.2018
  • 49222
  • 122
  • 37
  Проголосовало пользователей: 159
  www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN Gazetarja Ilva Tare ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Gjatë emisionit ishte velina Kejvina Kthella ajo që përmes pyetjes së saj vuri në siklet gazetaren. Pyetjes së saj nëse e ka “gjuajtur” ndonjë nga eprorët, Tare i’u përgjigj me sportivitet duke thënë se nuk e ka vënë re. Kejvina Kthella: A të kanë “gjuajtur” eprorët? Ilva Tare: Ndoshta edhe më kanë gjuajtur, por unë nuk e kam kuptuar. Ermal Mamaqi: Ti s’kupton? Ti kupton edhe para se të të gjuajnë…
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.01.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kryeministri Edi Rama i ftuar në "Tonight Ilva Tare" në Ora News u pyet se si ndihet i vetëm në timonin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2015
  Islami, Europa, Terrorizmi dhe liria e shtypit”. Për të diskutuar në lidhje me këto tema pak ditë pas sulmit terrorist në redaksinë e “Charli Hebdo” në Paris , ku ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2014
  In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2014
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Interviste me Ilva Tare. Oktapod eshte nje program qe vjen per syte e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.03.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/emisionet/tonight-ilva-tare/kullat-ne-tirane-fobi-apo-zhvillim.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2015
  Ngjarjet e fundit në komunën e Kumanovës në Maqedoni në të cilën pretendohet se ka 22 të vrarë por ekziston edhe një vakuum informativ, kanë qenë temë e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2016
  Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.07.2012
  https://www.facebook.com/Tonight.IlvaTare.OraNews.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Nga janari në qershor Beratin e kanë vizituar 57 mijë turistë, një shifer kjo shumë e lartë krahasuar me një vit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Disa turistë nga Gjermania ishin mysafirët e qytetit të Pogradecit. Për emisionin "Tonight Ilva Tare" ata kanë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2015
  Shqiptarë me kulturë osmano-komuniste dhe pseudo-patriotë- kështu i cilësojnë Përfaqësues të Kishës dhe intelektualë ortodoksë të gjithë ata që kanë reaguar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  Ilva Tare showreel.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.01.2016
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Emisioni “Tonight Ilva Tare”, emisioni politik i moderuar nga gazetarja e mirënjohur Ilva Tare festoi 5 vjetorin e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  Kosova's Independence Interview at 15 February 2008 Al Jazeera London.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2012
  https://www.facebook.com/TonightIlvaTare Bashkohuni me ne në Facebook!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.06.2018
  Ju ftojë të abonoheni në kanalin tim, duke u bërë "Subscribe", për të qëndruar në kontakt me të rejat e fundit nga bota e showbizit e jo vetëm.Ju falenderojë nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Afërdita Tafa, eksperte e Turizmit pranë Fondit Shqiptar të Zhvillimit tha në Tonight Ilva Tare se akomodimi për ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2013
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Format info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani ne KLANHD & TVKLAN, cdo te shtune 20:05.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2018
  Nëse ju pëlqen videoja mos harroni të bëni "Like". Klikoni në butonin "Subscribe" dhe tek për të pasur njoftimet më të fundit në kohë reale dhe gjithashtu për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.06.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në një intervistë ekskluzive për "Tonight Ilva Tare" në Ora News, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Komisioni Evropian pritet të paraqesë më 6 shkurt Strategjinë për Zgjerimin me vendet e Ballkanit Perëndimor.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT I ftuar në Tonight Ilva Tare, mbrëmjen e 30 prillit në Ora News, kryeministri Edi Rama shprehu besimin se ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.06.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Puntata e radhës e emisionit "Tonight" është transferuar në një nga fshatrat më të bukur të Belshit. Zona e ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Vlad Dubrovskiy Vlad Dubrovskiy
    Харьков
   • Вика Помыткина Вика Помыткина
    Уржум
   • Адэлия Баззаева Адэлия Баззаева
   • Светлана Крачковская Светлана Крачковская
    Краснодар
   • Елена Дмитриева Елена Дмитриева
    Нижний Новгород
   • Надежда Благочиннова Надежда Благочиннова (онлайн)
   • Отблеск Заката Отблеск Заката