Youtube  Mos e harro namazin ku do që je !

  1:31
  автор | дата 12.04.2015
  • 116
  • 0
  • 0
  Тэги: #Mos, #harro, #Namazin
  Video e realizuar në Rahovec nga disa Vëllezer
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.07.2012
  O ALLAH ...! -Kur turbullohet deti dhe era e fortë përplas valët e saja me fuqi njëra mbi tjetrën sikur të ishin të hidhëruara, marinarët thirrin për ndihmë dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.06.2010
  Rreziku për lënësin e namazit ! Shejh; Muhamed Hasan ○▭▭▭▭▭▭▭ஜ۩۞۩ஜ▭▭▭▭▭▭▭○ http://www.facebook.com/EDuaAllahun ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.02.2013
  A e dini se çka ndodhë të premteve pas sabahut? Sheikh Nabil Al-Awady.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2014
  Subscribe: https://www.youtube.com/AllahuEshte1Nje Film i shkurtë vetëdijësues për atë se dikënd puna e largon prej namazi. Jo jo, namazi është shumë i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.10.2010
  http://www.youtube.com/pyetjepergjigje Përgjigjet Sadullah Bajrami E lusim Allahun të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë - AMIN Shpërndaje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.01.2015
  Forgive me Allah (Teksti) me fal o zot per gabimet qe kam bo me fal o zot n'rrug tende me drejto me fal o zot ndoshta me kan shty te tjeret do kthehem tek ty sa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.12.2011
  http://www.audionur.com www.audionur.com paraqet serialin Të jetojm si Musliman nga Hoxha ynë i nderuar Enes Goga ! E lusim Allahun të kemi dobi nga kjo ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.12.2012
  Pejgamberi, paqja dhe bekimi i Allahut qofshin mbi të, ka thënë: "Fjalët më të dashura tek Allahu janë katër, nuk të prish punë se me cilën prej tyre fillon: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.10.2012
  http://www.youtube.com/pyetjepergjigje Përgjigjet Bekir Halimi E lusim Allahun të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë - AMIN Shpërndaje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2009
  Thotë Allahu i Lartësuar:''Kanë shpëtuar besimtarët; ata të cilët janë të përulur dhe të kujdesshëm gjatë faljes së namazit." [Muminun 1-2]
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.01.2019
  Mos harro, ai që e aludon dikë në vepër të mirë e merr shpërblimin e tij (pa iu pakësu këtij shpërblimi)! Shpërndaje dhe fito shpërblime të shumta! Facebook ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2010
  http://www.youtube.com/pyetjepergjigje Përgjigjet Ekrem Avdiu E lusim Allahun të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë - AMIN Shpërndaje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2013
  9 shenja qe ti je i "huaj" (Ghuraba) 1. Kur ti zgjohesh per te falur namazin e sabahut, ndersa te tjeret enderrojne duke flejtur dhe ti e fal edhe namazin e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.01.2014
  Vizito: http://www.omerbajrami.com Dhe: http://www.facebook.com/HoxheOmerBajrami Ndalohet ngarkimi i videos nëpër kanale tjera. Ndërsa lejohet dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.09.2015
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Gold AG Ft Shaqir Cervadiku Ft Çun Lajçi - Shqiptar Stambolli Teksti: Arian Agushi (Gold AG) Muzika & Orkestrimi: Burim ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2014
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.09.2018
  Thenie nga Valdet Kamberi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.09.2018
  A po vrapon e po hutohesh mbas kësaj dynjaje dhe po e harron qellimin e vetëm se përse Allahu te ka zbritur pikërisht këtu ku je ?! Po bën cdo lloj gjëje tjetër ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2017
  Prodhim origjinal i Vizioni & Libonia. Buy now: iTunes - http://apple.co/2rWp0P4 Listen on: DEEZER - http://bit.ly/2qXycxQ Spotify - http://bit.ly/2sJlKD3 Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2018
  Një ilahi nga albumi "Larg Vatanit" Tekst & Melodi: Kreshnik Avdiu Audio: Artan Kastrati & Mevlan Kurtishi Video: Bunjamin Kurtishi NAMAZI Vlla e motër ju ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2015
  Recitim i mrekullueshem i Kuranit - Qeteso zemren me Kuran! Hazza Al Balushi - هزاع البلوشي - Hazza Al Balochi [015] Surah Al-Hijr - سورة الحجر - (Lugina ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.05.2018
  Kjo video mund të ndryshojë jetën tënde ! Video që përloti boten ! Ali Banat tashmë ka ndërruar jetë me datë 29 maj 2018 ! Lutjet tona le të shkojnë për Ali Banat ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2009
  Islami Shpëtim ?! vallahi nuk ka dyshim.
  • СКАЧАТЬ
  Uebfaqja zyrtare: http://www.islamifejaevertete.com Es-Selamu alejkum! Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2013
  Kjo video është fshirë 7 herë nga kanalet e YouTube-se për shkak të presionit të madh që ka pasur kanali nga ana e sionistëve dhe të krishterëve. Kjo video, që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2018
  Telegram: https://t.me/UdhaeSelefit "Gjëja më e mirë që në të është harxhuar jeta, kohët dhe pasuria, është dituria mbi Librin e Allahut dhe Sunetin e të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.12.2012
  O biri i Ademit! Ku e ke dëgjimin, kush të ka shurdhuar? Ku e ke shikimin, kush të ka verbuar? Ku e ke gjuhën, kush të ka bërë memec? Ku e ke erën e mirë, pse ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2013
  "All-llahu krijoi për ju bashkëshorte nga vetë lloji juaj..." (Nahl: 72) Mos harro se do të shpërblehesh nga Allahu, subhanehu ve te'ala, për çfarëdo emocioni që ia ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2012
  Disa këshilla që ia dha Umu Ijasi vajzës së vet: -Duaje burrin me dëshirë, respekt dhe gëzim. -Mos shko ku nuk ka dëshirë dhe kurrë mos të të shoh të pastolisur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.04.2013
  Film i shkurtër islam : Çdo njeri do ta shijojë vdekjen..."( Kur'an Ali-Imran:185) Në këte film shtjellohet tema mbi natyren e një personi,jeta e tijë në dunja dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2017
  Teksti: Fadil Kraja Muzika: Zef Çoba Orkestroi: Shpëtim Saraçi Kur më djegin lot e brengë Vij në Shkodër i fashoj Dhimbja e shpirtit bahet kangë, Bahem zog e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2018
  http://www.udhaebesimtareve.com/ Bashkohuni me ne ne Facebook https://www.facebook.com/udhaebesimtarevecom.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.12.2016
  Kush je...? Nga vjen...? dhe ku do të shkosh...?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.01.2018
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.05.2014
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.05.2014
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Никита Иванов Никита Иванов
    Мамадыш
   • Роман Валерьевич Роман Валерьевич
    Саратов
   • Максим Коробко Максим Коробко
    Донецк
   • Петр-Васильевич Волков Петр-Васильевич Волков
    Челябинск
   • Магомед Бедыгов Магомед Бедыгов
    Стрелецкое
   • Светлана Беляева Светлана Беляева
   • Валер Ком Валер Ком
    Киев