Youtube  Qendrim gashi shqiptart be like!

  HD
  3:52
  автор | дата 06.01.2015
  • 304823
  • 1485
  • 78
  Проголосовало пользователей: 1563
  Nje video me 2 shok te ngushta Ardian Bujupaj dhe Flamur Qyqalla. kete video e kom per juve, ishalla ju pelqen!
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2015
  kur shkojm na qe jem t'gurbetit per Kosove. Ishalla ju pelqen tooonve! une perveti kom mu nis neser e shume jom ka gzona!!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.10.2018
  Albanian Vines BY-Best Of Albania Youtube-Qendrim Gashi Mos harroni te beni SUBSCRIBE sepse do te ket edhe video te tjera nga youtuberat e tjerë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.03.2018
  Support the stream: https://streamlabs.com/qendrimgashi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.03.2018
  Support the stream: https://streamlabs.com/qendrimgashi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.06.2015
  This is my first chatroulette video, and more will come up if u guys like it! Im talking Albanian btw. Sorry for the bad quality, but this was originally ment for ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.03.2016
  Mitt første standup show opptreden. Organisert av Albansk Ungdom for nasjonaldagen til Kosovo i Oslo den 17.02.16 Mitt aller første show så vær snille, please!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2017
  Subscribe per me shume video.....
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.08.2014
  Nje permledhje me do video tvjetrra, 6 minuta vetem humor! Ishalla ju pelqen!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.06.2016
  Subscribe per me shume video....
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2017
  Permledhje 2017! ishallah ju pelqen (a). Pershendetje, Une jom Qendrimi, jom 24 vjeqar edhe jom nga nje fshat i Pejes ne...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2016
  Sot e kom bo nje permledhje me 25 video ma te klikum ne 2015! ishallah ju pelqen Tregoni qe doni më shumë Nese ju pelqen video ju lutem boni nje "share" ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.08.2014
  Albanian Hospitality Vs. Others. In this case Norwegian. The video is subbed so everyone will understand it.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2017
  Vlog 2, Se basku me shokin tim Ardian Bujupaj, jemi nis me shiku nje film ne Cinema. Ishallah ju pelqen kenga ne fund osht nga ni Shqiptar shum e talentuar!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2018
  E para try not to laugh challenge se pe boj, kshtu qe, don't judge xD Nese doni ma shume video si kjo! komentoni ne comment section below!! Me falni per ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.02.2018
  Ata ishin live nje dite dhe te dyte jane nje nder vlogers me te shikuar shqiptar. Instagram : https://www.instagram.com/transmetuesi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.05.2017
  Kur shkojn nkosove, t'jashtit.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  E vizitova qendrimin n'norvegjin e ftoft Follow me: www.instagram.com/endritberisha www.facebook.com/endritvideos www.twitter.com/berishaboy Snap: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2016
  Subscribe per me shume video....
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.03.2018
  Support the stream: https://streamlabs.com/qendrimgashi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2014
  Pershendetje, Une jom Qendrimi, jom 24 vjeqar edhe jom nga nje fshat i Pejes ne Kosov, amo jetoj ne Norvegji. Un kom fillu...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.12.2015
  Femrat be like... - https://youtu.be/aKMEX3aLJ7w Femrat be like...2 - https://youtu.be/Yt3RonXtx3c Synin bre ta hangsha - https://youtu.be/HH9Zu-e-yoA Me qel ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.08.2018
  Yo Qendrimi ktu! Me falni shum se ka pas me dal ky vlog ne Kosove amo diqka laptopi ska funksionu. Amo nese ju ka pelqy ju lutem boni like edhe Subscribe!!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.09.2017
  ketu ja rras Shendizi, Gizes. kurgjo tjeter.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2016
  Video qe e keni prit - Pjesa e dyt nga episodi Rruga per Kosov! Nese ju pelqen, ju lutem me bo like ose naj share! knaqnu! Dhe i falemenderoj shume Ardian ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2017
  Per me mrri Donation goal https://youtube.streamlabs.com/qendrimgashi mundi edhe me shenu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.07.2017
  Ne keto 2 javet e fundit kemi pas mu shprengul edhe me bo gati shpijen qe e kena shit per me hi banoret e ri. kshtu se kemi pas shum stress. amo prap kom bo ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2019
  Lasst gerne ein Abo daa am Freitag mache ich Livestream mit Preisgeld wenn es geht.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.06.2016
  Subscribe per me shume video....
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2014
  Kur t'thot nona nihere bon qka dush. E tani ta perzin krejt!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.10.2016
  Subscribe per më shume video! ❤️
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2016
  Grand karani!
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи